SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A3 automatik 2005Me dogan te paguar Dizell 2.0 Tel : 044 153 239 044 721 341

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Autosalloniferizaji
Ferizaj
044-153-239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »