SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 2.0 TDI
Çmimi fillestar :
€6,500.00
Ju kurseni :
€500.00 (8% zbritje)
Çmimi :
€6,000.00 Çmimi rritet në €6,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
139894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw passat karavan 2.0 TDI 100kw 136ps (motor i modelit te ri) Viti i prodhimit 2004 280.000 KM me libra te servisit Goma treja me fellne 17 original VW Gjoma te erreta nga prodhuesi Kuk per terheqje Xenon bi xenon Drita te mjegulles Sensor te shiut Sensor ne pasqyre Pasqyre me nxemje Klimatronik Karrrika me nxemje Radio Cd Navi me 6 Cd magazina Llajsne te kromit Pulla ne vollon Tempomat Tregues te drejtimit ne pasqyre Me ni fjal osht Full me krejt sendet qka i posedon nje vetur e ketij modeli NDRrim i mundshem me vw golf 5 gt ose Bmw 320

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Beni092de
+377 44 65 24 41
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »