SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wolkswagen old timer 1976
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '17
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
500,000
Motori (kubik) :
1200.00
Viti :
1976
ID e produktit :
139897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Wolkswagen beetle old timer
Informata rreth publikuesit
Adriatik
Burim
044567193
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »