SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 1.9 TDI 6 Shpejtsi RKS 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:57
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 1.9 TDI 6 shpejtsi
Klimatronik
Esp Air Bag
Fellne
Dritare elektronike
Pasqyre elektonike
E regjistruar RKS 25/08/2017
045 891 774
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045891774
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »