SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
corsa 1.3 cdti Automatik 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '17
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
123,462
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
ID e produktit :
139905
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opell corsa
1.3 cdti dizell
autmatik tip tronik
navigacijon
likur pulla timon
kosmo
me dogan te paguar
tel 044-721-341
flamuriPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto sallon Ferizaji
Ferizaj
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »