SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Merceded sprinter 315 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Shtator '17
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
139908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes sprinter 315cdi automatik 21 ulse dyer elektronike 2007 pa dogan 205000 km me liber servisitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
045504977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »