SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opell astra 1.7 CDTI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,652
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2007
ID e produktit :
139915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes opell astra 1.7 cdti viti 2007me dogan pagiar pulla timon dirogjuse radijonit+ komanda te kontrollit te shpenzimv te vetures tel 044-721.341flamuri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto sallon Ferizaji
Ferizaj
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »