SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A3 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
139918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 SportBack full ekstra me libra t servisit motorrin Eko.n gjendje të rregullt 2qelsa rigjistrimi i par para 6 mujve n kosov vetura osht me t gjithat. ju mund te na kontaktoni ne numrin 045559191 edhe nviber ju mirpresim blersit serioz

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ältìñ
Stanovc I Epërm
044396412
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »