SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 sport line 2.0 2007
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
139919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf sport line 2.0 2007

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dren
Pristina
045 800 329 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »