SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 6+ high line
Çmimi :
€12,900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
139925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 6+ 2.0 2010 high line i posa ardhur nga gjermonia me dogan te paguar xenon xenon+ senzora para dhe mrapa si dhe senzor per vet parkim si dhe vebasto klim 4 sezonale

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arti
Prishtinë
044-505-070
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »