SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 i posa ardhur nga Gjermania
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:24
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
139936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tdi 1.9 ne gjendje shumë te mirë 74 kw viti 2003 me liber te servisit 180 mij te kalume dy qelca klimatronik esp gumat e dimrit viti 2003 i ardhur nga gjermania per ma shumë në tel 044/422-866

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Pristina
044422866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »