SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasat 2.0 tdi dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:58
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
139941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte e rujtur si jashte edhe mrena pa asni vtejtje per me shum ne 045333348 apo 049160160

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
049160160
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »