SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes e280 2006 AUTOMATIKI
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:55
Lloji :
Mercedes E 280
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
139944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet
Mercedes E280
Dissel
Klimatronik
Komandane timon
Ulse lekur
Ulse me rrym
4x xhama me rrym
Centrall
Fellne
I regjistruar RKS
044225648
Viber +37744225648Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfa
Vushtrri
044225648
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »