SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes ML 350 AMG -2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:38
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2014
ID e produktit :
139948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes ml 350 amg full extra me dogan tel 049882215Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitet
Prishtinë
044885516

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »