SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.7 dti
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
139949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa c 1.7 dti 2003Vtura eshte shume gjendje te mire si brenda ashtu edhe jashte.Me goma dimriMe servis te krymeVetura nuk eshte hipotek perkthimi behet menjeherPerme shume kontakt edhe ne viber 0037744627443

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Prizren
044627443
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »