SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 914d frigorifer
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes Actros
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1992
ID e produktit :
139960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamioni eshte ne gjendje te mire ..me letra te paguara cmimi okazion 5500euro per me shume info kontaktoni

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Durim
Prishtinë
0684658371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »