SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 2.0DTI viti prodhimit 2001 Rexhistrim deri me daten 22.03.2017
Çmimi :
€3,150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Cruise Control
ID e produktit :
139963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra 2.0DTI viti prodhimit 2001 Rexhistrim deri me daten 22.03.2017
Vetura esht ne gjendje ekstrem te rregullt teknike dhe optike me te gjitha serviset e kryera me rregull.
Motorri 2.0 DTI me Zingjir ne gjendje prefekte nuk fryn nuk harxhon vaj dhe ka start te jashtzakonshem.
Vetura esht e shtrenguar si ne trapa dhe ne pergjithsi nuk ndihet TIP TOP (Pa vrejtje)
Ne gjendje te garantuar tekinike.
Vetura esht shum e rujtne dhe e mirmbajtur si brenda ashtu edhe jasht interieri shum i paster pa gervishje. Ka vozitje te qet dhe te rehatshme esht shum praktik per qytet dhe rrug te gjata me shpenzime minimale 6L/100km.
Vetura esht e kompletune nuk ka nevoj per asnje investim shtes.
Bateria ere e vendosur
Vetura posedon guma TE DIMRIT
Katakteristikat:
-Motorri 2.0 DTI ECO TEC me Zingjir
-Klim Funksionale
-Airbag
-ESP
-Centrall
-Hidraulik
-Xhamat Elektro
- Pasqyret Elektro
-Karrikat me rregullim-Bezat Rekario.
-KARRIKAT ME NXEMJ
-HOLLOGENKA
-Kuk per Rimorkio
-4-Dyer
-XhamIN E PAR KOLLOR
Etj.
Vetura nuk esht hipotek apo ndonje garanc bankare, perkthimi te pronari iri mund te behet menjeher.
Kontakti: 044647279 ose viber
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »