SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEUGEOT 307 2.0 HDI 2005 NGA ZVICRRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 307
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,014
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
139965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PEUGEOT 307
2.0 HDI
6 SHPEJSI
KLIMATORNIK
SENZORA MRAPA
GJENDJE EXTRA TE MIRE

044838848
049844811

+37744838848
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »