SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Golf 5 1.9 TDI 2006
Çmimi :
€6,600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '17
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
159,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
139977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI i doganuar me liber t servisit dy qelsa servisin e fundit 2016 5dyer 5ulse klim esp airbag etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSalloni Ruzhda
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »