SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra Dizel
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
140002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet astra ne gjendje shum te mir i ardhun nga zvicrra per me shum info ne viber:+39649320314

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dani
Therandë
049320314
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »