SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes sprinter 313cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '17
Lloji :
Mercedes Sprinter
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
131,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
140003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes sprinter 313cdi 5 shpejtsi manual 27 ulse
me dyer elektronike pa dogan i ardhur nga zvicrra
130000 km nr 044157333 po ashtu dhe ipko njejt
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
045504977
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »