SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vw caddy MAXI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
140004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vw cady maxi 2.0 diesel 2009 pa dogan i importuar nga zvicrra
ka 167000 km si dhe shum i ruajtur me gjitha paisjet.
nr 044157333 poashtu edhe ipko njejt.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prizren
045504977
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »