SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.9
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
140006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes passat 2003,automatik 1.9 tdi ngjyr e zez karavan,regjistrim deri ne maj 2017,në gjendje të mir,Qmimi:4200 i negociushem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
044982909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »