SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI -AUTOMATIK- 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:18
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,900
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VETUREN

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2005

ME RKS

PER MSHUM INFO;044-853-223
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »