SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
A3 2.0 tdi sline 4x4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon liber servisi e rujtur si jasht edhe mrena per me shum ne 045333348 apo 049160160

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
049160160
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »