SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
140023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,
ulset lekur te zeze dhe alcantara , ulset me ngrohje , ulset sport ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , navigacion GPS TV HD ,
radio CD SD CARD , tempomat , bordkompjuter , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellme . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a6-3-0-tdi-2 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »