SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
daihatsu
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Daihatsu
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
140026
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
daihatsu esht shum ngjendje t mir benzin 1.6 regjistrim ka ika guma e dimrit i punon 4x4 boj edhe ndrrimPostuar nëpërmjet celularit. 044 414 160
Informata rreth publikuesit
Dukk
Ferizaj
045-560-226 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »