SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 . TDI me i tkuqe 77kw 101ps 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '17
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
140033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 ne gjendjen shum te mir , ule Filtera Edhe Komplet Servisin e kryer , Poseidon klim abs fellne me goma te reja M+S , Rks deri ne Korrik . Nr Kontaktes : 045-168-906
Informata rreth publikuesit
Dennis
Koshtovë
049-101-605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »