SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa 1.4 2002 rks
Çmimi :
€2,700.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
140043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa 1.4 benzins me motor eco tek,viti 2002
3 dyer,165mij tkalume, posedon klim funksionale,airbag,alu felge,
Central,hologenka, ne gjendje perfekte si ne motor si ne amortizim,me servis te krym adzh,rks deri met 15.01.2017,ska hipotek,perkthimi i menjehershem
Kontakti:049229029-044277303
Viber:+37744277303
Presim bleres seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enver
Dardanë
044 277 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »