SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 1.9 TDI 2007 TOUR
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
140046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 5 1.9 TDI DIESEL VITI I PRODHIMIT 2007 MODEL TOUR , VETUA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE PROBLEM POSEDON REGJISTRIM EDHE 6 MUAJ PER ME SHUME KONTAKT NR OSE VIBER 0038649689607

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
049689607
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »