SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 PACIFIC
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
140047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF 4 1.9 TDI 74KW 2003 PACIFIC , VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE , KA DOGAN TE PAGUAR DHE HOMOLOGIM. PER ME SHUME KONTAKT NR OSE VIBET 0038649689607

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
049689607
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »