SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 1.9 DIESEL
Çmimi :
€5,450.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
140050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLD 5 1.9 TDI DIESEL VITI I PRODHIMIT 2004 VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SAPO ESHTE REGJISTRUAR KA REGJISTRIM EDHE 11 MUAJ. PER ME SHUME KONTAKT NR OSE VIBER 0038649689607

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdrin
Prishtinë
049689607
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »