SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini cooper
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
26,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
140055
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mini copper one 1.6 benzin ne gjendje shum te mir.PosedonAbsKlimCentralPasgjyret & xhamat elektronikeRegjistrim deri mujin e prill 2017Goma te reja te dimrit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
+37745690774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »