SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 AUTOMATIK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:20
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
171,000
Motori (kubik) :
1968.00
Viti :
2009
ID e produktit :
140056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
171000KM,81KM(110PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-DSG

VITI;12/2009,NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,KOMANDA NE TIMON,SHPEJTESIT NE TIMON,SENZORA PARKIMI,RADIO-CD ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »