SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7
Çmimi :
€18,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:30
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
135,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, DVD Player, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 7 2,0 TDI BLUEMOTION
LED
BIXENON
AUTO HOLD
per me shume kontakto ne

045889900
Informata rreth publikuesit
U
Prishtinë
+37744115269
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »