SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy maxxi 1.9tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:10
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
140085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw caddy 
Maxi 
1.9 Tdi 
Klim 
Manuel 5 shpejtsi 
Central
202000km 
Pa Dogan Viti 2008

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »