SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fiat. punto
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
140086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
fiat punto. 1.2 16 ventillsh. pa doganPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
armend
Gjilan
044709449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »