SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz sprinter 515
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:29
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
515.00
Viti :
2007
ID e produktit :
140088
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz sprinter 
515 Cdi 
Viti 2007
Km 200000
Klim 
Tempo at 
Automatic 
Koffer 4.30M
gjatsia 2.20M gjonsi
2.10M nAltsia Me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Vushtrri
049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »