SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes bmw 118 d
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '16
Lloji :
BMW 118
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 118 d Vetura është në gjendje të mir dhe e ruajturVetura ka sigurim 8 muaj është regjisteimi I parëVetura është e ardhur nga Gjermania për me shum mumdeni mi pa fotot

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
j
Prishtinë
044633743
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »