SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT TDI 'I' te kuqe * 93* 1 vit RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:11
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
324,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
140092
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT
1 VIT RKS
1.9 TDI 'I' TE KUQE
VITI I PRODHIMIT 1993
MBYLLJE QENDRORE
DRITARE ELEKTRIKE
NGJYRA E KALTER METALIKE
ORET KROM
5 SHPEJTESI
RADIO & CD
KUKE PER RIMORKIO

045 897 771
Informata rreth publikuesit
agon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »