SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes benz c 200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:11
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
140097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz c200
Posedon centrall gjama elektronik pasqyra
Posedon klim digjitale airbag abs tempomat
Nr i kontaktit 045237700 ose viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Altin
Besianë
045237700
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »