SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 plus goal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5+ 1.9 tdimodeli GOALL me dogan pagiar viti 2006etj tel 044-153-239flamuri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto sallon Ferizaji
Ferizaj
044 153 239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »