SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.6HDI sapo ardhun nga zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:24
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 207 1.6 HDi Nga Zvicrra ME Dogan te Paguar.Sport Pack. kmh te kaluar 170mij te Garantuara me liber te servisit.Vetura esht ne Gjendje shum te mir teknike dhe optike,posedon Klima abs ,air bag,klimatronic,senzor shiu, senzor Dritav,senzor parkingu,tempomat ,Gps ,Alu Fellne 16 Coll,Me 144mij kmh Ju ka Ndrru Rrypi dhomzor,Servisi i fundit,01.09.2016, Per me shum Info Kontakto Nr 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »