SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw x5
Çmimi :
€16,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:00
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 30D
me dogan RKS deri 09 2017
full extra viti
prodhimit 09.2007
Informata rreth publikuesit
valon
Gjilan
044761521
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »