SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
U shit flm
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
3,200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
140103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura golf 4 tdi ne gjendje te mir. vetura posedon klim tronik bord kopjuter. felga 16tshe gjamat me rrym. esht e servisuar ulen filterat rrypin dhemzor. regjistrimi i 2yt ne ks. pres blers serioz.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentian
044478239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »