SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES PASSAT 3C 2.0 TDI FULL extra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:05
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM PASSAT 3 C 2.0 TDI VITI 31 12 2005 MODEL 2006 I REGJISTRUAR RKS 10 MUJ VETURA POSEDON PERFORMANCA TMIRA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK TEL 044 197 548 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »