SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CL 600 v12
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes CL 600
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
6000.00
Viti :
2001
ID e produktit :
140109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Benz CL 600 v12 te vitit 2001. Vetura eshte fullekstra me 115000 km te garantuara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labeat
Prishtinë
045589999
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »