SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW X3
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '16
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW X3 2006 me rks full extra ndrrim i mundshem per me shume info kontakto ne nr 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kenan
Pristina
044/259-069
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »