SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 220 CDI AVANTGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
Mercedes C
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
140130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE ; klimatronik dy zonale timonin sport , koamdant ne timon ,
ulset lekur te zeze , ulset elektrike , ulset me ngrohje ,
tempomat , bordkompjuter , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
navigacion GPS , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne . etj

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=mercedes-c-220-cdi-avantgarde 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »