SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 2005 1.7 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:19
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
174,500
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
ID e produktit :
140138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

* Opel Meriva 2005 1.7
* Viti i prodhimit 2005
* Timon hidraulik
* Alu Felne
* Goma te Mira
* Nxemje ne Karrika
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Dritare Elektrike
* Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
* Ulëset e para standarde
* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë
* Disqe para dhe mbrapa
* Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer”
* Airbag anësorë në ulëset e para
* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm
* Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë
* ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë
* Mbyllje qendrore me teledirigjim
* Dritë për mjegull mbrap
* Timon servo progresiv elektro-mekanik
* Xhamat para elektrik
* Bordkompjuter
* Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
* Pasqyre nën mbrojtëset e diellit
* Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit
* 4 Rrotë 6 J x 15 Me Alu Fellne
2 çelësa

044 773 659
045 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »